HAKKIMIZDA

İstanbul Rulman Sanayi olarak, 15 yıl önce Avcı Rulman adı altında faaliyetlerine başladı. 2017 senesinde firma isim değişikliğine giderek İstanbul Rulman Sanayi adı altında sektörel çalışmalarına devam etmektedir.

İkitelli'de faaliyetini sürdüren firmamız rulman yelpazesini her geçen gün geliştirmektedir. Elinde bulunmayan ürünleri terminli olarak 10-15 iş günü içerisinde tedarik edebilmektedir.

DOĞRU FİYATTAKİ DOĞRU RULMAN

Bu rekabetçi dünya ekonomisinde, mühendislik gereksinimlerini uygun fiyata karşılayan bir rulman sunmamız önemlidir. Dünya çapında tedarik ağımızla Türkiye, Avrupa ve Asya'daki fabrikalardan birden fazla fiyat noktasında rulman sunabiliriz.

PAZAR ÇÖZÜMLERİ YAKLAŞIMI

Belirli endüstrileri hedeflerken, özel kullanımlarınız ve ihtiyaçlarınız hakkında bilgi alarak ve tam olarak neyin gerekli olduğunu analiz ediyoruz. Bu pazarları anlayan ve derhal cevap verebilecek uzman ekibimiz 7/24 hizmetinizdedir.

RULMAN DEDEKTİFİ

Bulunması zor olanı bulmak bizim işimiz! İhtiyacınız olan rulmanın ölçüsü ister 3mm ID jiroskop yatak olsun veya 480mm ID küresel makaralı rulman olsun, onu bulmak için dünya çapındaki ağımızda arama yapmaktayız. Sizin ihtiyacınız olan ürünü belirlemenize de yardımcı olabiliriz. Sadece boyutları söyle, gerisini biz halledeceğiz.

BİZE ULAŞIN

Aradığınızda, her zaman en az 15 yıllık deneyimi ve bilgisi olan biriyle konuşacaksınız. Size hizmet vermek ve doğru ürünü tavsiye etmek bizim görevimiz.